Wakacyjny konkurs turystyczny "Wakacyjna MOTOPRZYGODA"

Wakacyjny konkurs turystyczny "Wakacyjna MOTOPRZYGODA"

Konkurs skierowany jest dla użytkowników Forum C-MOTO i dotyczy “najbardziej oryginalnej” (w szerokim tego słowa znaczeniu) moto-wycieczki (lub zespołu kilku wycieczek) odbytej lub odbytych na terenie Polski w trakcie okresu wakacyjnego (od 1 lipca do 31 sierpnia). Wycieczki muszą zostać potwierdzone 10 ciekawymi pieczątkami z odwiedzonych miejsc, 10 zdjęciami oraz krótkim opisem. Prace konkursowe należy będzie przesłać elektronicznie do dnia 4 września na adres biuro@motofundacja.pl

W konkursie może wziąć udział praktycznie każdy użytkownik naszego forum. Rejestracja odbywa się po przez dokonanie symbolicznej opłaty rejestracyjnej w wysokości 5 złotych na konto fundacji (zgodnie z opisem przedstawionym w regulaminie). W konkursie liczy się pomysł i oryginalność, natomiast ilość przejechanych kilometrów będzie miała drugorzędne znaczenie. Każdy ma więc równe szanse!

Dokładny regulamin konkursu dostępny jest do pobrania tutaj: Regulamin konkursu (wszystkich zainteresowanych, prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem)

Karta konkursowa do zbierania pieczątek dostępna jest do pobrania tutaj: Karta konkursowa

Oczywiście jak to zwykle w takim wypadku bywa…
W KONKURSIE PRZEWIDZIANO CENNE NAGRODY!