Warsztat

Czy znasz miejsce gdzie można uzyskać bezinteresowną pomoc w zakresie przeglądu i serwisu swojego motocykla, a jednocześnie w miłej atmosferze pogawędzić o kolejnej planowanej wyprawie na „dwóch kołach”? My zawsze chcieliśmy takie miejsce stworzyć…

„Warsztat” to jeden z kluczowych projektów Fundacji na Rzecz Wspierania Turystyki Motocyklowej. Jest to miejsce w którym w ramach koleżeńskiej, wzajemnej pomocy, można dokonać czynności przeglądowych i serwisowych w swoim motocyklu, korzystając z rad bardziej doświadczonych kolegów.

Czy potrafisz wymienić olej w swoim motocyklu? A może umiesz także wymienić klocki oraz płyn hamulcowy, a dodatkowo napęd i opony? Świetnie! Może w takim razie znajdziesz chwilę czasu aby pomóc w tym zakresie mniej doświadczonym kolegom i przy okazji miło pogawędzić o motocyklach? Nie umiesz tego zrobić? Nic nie szkodzi. Chętnie Ci pomożemy, a dodatkowo nauczymy abyś w przyszłości mógł pomóc innym oraz samemu sobie, gdy nieprzewidziana awaria zdarzy Ci się gdzieś na drodze.

Warsztat to coś więcej niż punkt serwisowy. Jest to miejsce w którym uczymy się i pomagamy innym oraz cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, a przy okazji miło spędzamy czas! Wyposażenie warsztatu stanowią nasze własne prywatne narzędzia oraz majątek Fundacji, a siłą napędową jest jak zwykle nic innego jak motocyklowa pasja!