Wsparcie

Działalność Fundacji i realizacja jej celów statutowych uzależniona jest od Was!

Bardzo gorąco zachęcamy do wsparcia tej wyjątkowej inicjatywy, stworzonej przez motocyklistów i dla motocyklistów! Jeśli uważacie, iż nasza działalność oraz cele jakie pragniemy przez nią realizować są słuszne, możecie współuczestniczyć w ich realizacji, po przez wsparcie nas dobrowolną darowizną.

Pragniemy jednocześnie podkreślić, iż Fundacja jest działalnością „non profit”, nie przynoszącą żadnych dochodów jej założycielom. Prowadzenie Fundacji jest naszą pasją, a każda z zaksięgowanych kwot przeznaczona jest tylko i wyłącznie na cele zawarte w jej statucie. Jesteśmy pewni, iż Fundacja przyniesie korzyści wszystkim aktywnym użytkownikom motocyklowej społeczności. Razem możemy znacznie więcej!

Fundacja na Rzecz Wspierania Turystyki Motocyklowej
nr konta: 34 1600 1462 1876 2840 8000 0001
tytułem: darowizna na cele statutowe